85cc klassi üldvõidu võttis Lucas Leok. Vaatamata ebaõnnestunud teisele stardile näitas Leok siiski enda paremust ja edestas mõlemas võistlussõidus konkurente pea poole minutiga. Üldarvestuse teisel kohal oli lõunanaaber Toms Dankerts ja kolmandaks sõitis end Marten Raud. Kahe etapivõiduga juhib Lucas Leok ka Balti meistrivõistluste sarja.

125cc klassis võidutses Travis Leok, kes ületas finišijoone samuti edumaaga konkurentide ees. Tema järel tulid Läti sportlased Ralfs Spila ja Alberts Knapsis.

Päeva kiireimas ehk MX1 klassis pani oma paremuse maksma Tanel Leok. Esimese võistlussõidu mudastes tingimustes võitles Leok suure osa sõidust lätlase Uldis Freibergsiga, kuid suutis siiski viimastel ringidel Freibergsist mööduda ja sõiduvõidu võtta. Leoki järel tuli finišisse end teiseks sõitnud Meico Vettik.

Teise võistlussõidu stardivõidu võttis lõunanaaber Toms Macuks. Talle järgnesid Leok ja Vettik ning samadel positsioonidel tuldi ka lõpuni. Päeva kokkuvõttes tuli Leok siiski esimeseks, teisena lõpetas Toms Macuks ja kolmas oli Meico Vettik.

Järgmine Balti meistrivõistluste etapp toimub 17. augustil Pärnus.