21-aastane Raducanu, kes on erinevate vigastuste ja probleemide kiuste langenud maailma edetabelis 135. reale, näitas Wimbledoni esimestes ringides veenvat mängu. Turniiri avaringis langes briti ohvriks Renata Zarazua (WTA 98.), teises Elise Mertens (WTA 33.) ja kolmandas kreeklanna Maria Sakkari (WTA 9.).

Kaheksandikfinaalis sai Raducanu teekond aga ootamatu lõpu, kui ta pidi tunnistama läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse murdnud Uus-Meremaa tennisisti Lulu Suni (WTA 123.) 6:2, 5:7, 6:2 paremust.

Mängule jättis suure jälje Raducanu kolmanda seti alguses aset leidnud kukkumine, kus tennisepiiga tegi liiga enda vasaku jala hüppeliigesele ja seljale. Pärast meditsiinilist timeout´i suutis Raducanu siiski mängu jätkata, kuid kaotusest polnud pääsu. Uus-Meremaa tennisist lõi mängu lukkus teiselt matšpallilt, pääsedes karjääris esmakordselt slämmiturniiri veerandfinaali. Karjääri esimesel kahel suure slämmi turniiril ei pääsenud Sun isegi mitte avaringist edasi.

Sun kohtub veerandfinaalis Horvaatia tennisisti Donna Vekiciga (WTA 37.), kes alistas kolmes setis 6:2, 1:6, 6:4 hispaanlanna Paula Badosa (WTA 93.).

Meeste turniiril on veerandfinaalis koha taganud maailma kolmas reket Carlos Alcaraz, esireket Jannik Sinner ja viies number Daniil Medvedev. Alcaraz alistas kolm tundi ja ühe minuti kestnud kohtumises Prantsusmaa mängija Ugo Humberti (ATP 16.) 6:3, 6:4, 1:6, 7:5, Sinner seljatas maailma 14. reketi Ben Sheltoni 6:2, 6:4, 7:6 (9) ja Medvedev sai Grigor Dimitrovi (ATP 10.) vastu avasetis loobumisvõidu.