Teiselt stardikohalt lähte saanud Hamilton edestas 52-ringilise Silverstone´i GP lõpuks MM-sarja üldliidrit Max Verstappenit (Red Bull) 1,465 sekundiga. Poodiumi kolmanda astme hõivas McLareni piloot Lando Norris (+7,547).

Neljandana lõpetas sõidu Norrise meeskonnakaaslane Oscar Piastri (+12,429), viies oli Carlos Sainz (Ferrari; +47,138), kuuenda koha pälvis Nico Hülkenberg (Haas; +55,722) ja seitsmes oli Lance Stroll (Aston Martin; +56,569). Esikümne lõpetasid Fernando Alonso (Aston Martin; +63,577), Alexander Albon (Williams; +68,387) ja Yuki Tsunoda (RB Honda; +79,303).

Ühtlasi tegi Hamilton ajalugu, kuna temast sai esimene F1 piloot, kes on ühel ringrajal teeninud üheksa etapivõitu. Võiduka finiši järel ei suutnud Hamilton emotsioone vakas hoida ja puhkes nutma. „Ma ei suuda nutmist lõpetada,“ alustas britt võiduintervjuud. „See oli minu viimane Silverstone´i etapp selle meeskonnaga. Ma soovisin väga nende nimel võita. Ma armastan neid ja hindan nende tööd tohutult. Nad on aastate jooksul näinud meeletult vaeva.“

MM-sarja üldarvestuses hoiab Suurbritannia GP järel esikohta Verstappen, kel on koos 255 silma. Teine on Norris 171 ja kolmas Charles Leclerc 150 silmaga. Etapivõidu teeninud Hamilton hoiab hooaja kokkuvõttes 110 punktiga kaheksandat kohta.