12. kohalt startinud Aron sai võistluse alguses ka 10-sekundilise ajakaristuse, kui oli kohtunike hinnangul süüdi Joshua Dürkseniga kokkupõrke põhjustamises. Samas intsidendis lõhkus Aron ka oma masina rehvi ja pidi boksi minema.

Eestlane suutis sellele vaatamata esimeseks tõusta, aga pidi sõidu lõpus uuesti boksi minema, sest reeglite kohaselt tuleb kasutada mõlema seguga rehve.

Lõpuks kogunes eestlasel kaotussekundeid võitjale 33,27.

Teisena lõpetas Zane Maloney (Rodin Motorsport) ja kolmandana Jak Crawford (Dams Lucas Oil). Mõlemad poodiumile pääsenud sõitjad kaotasid Hadjarile pisut alla kahe sekundi.

Parimalt stardikohalt alustanud Hadjar andis kiiresti liidrikoha käest, ent suutis uuesti esikohale tõusta ja võidu vormistada.

Võiduga 27 punkti noppinud 19-aastasel Hadjaril on nüüd kokku 133 silma. Aron on 117 punktiga teine. Kolmandaks kerkis Maloney (101p), neljas on Gabriel Bortoleto (98p).

Järgmine etapp on Budapestis 19.-21. juulil.