Suure vahe mängisid rootslased sisse kolmanda veerandiga, mis võideti 32:10. Eestlased jäid hätta lauavõitluses, mis kaotati lausa 22:49. Rootslased tabasid seejuures kahepunktiviskeid 66%-ga (Eesti 47%).

Eesti resultatiivseim oli Marten Alles 18 punktiga, Oliver Kullamäe tõi 12 silma ning Kaur Kennerth Tomann 11 punkti, 7 lauda ja 6 korvisöötu.

Eesti peatreener Martin Rausberg tunnistas, et rootslased valitsesid teist mängupoolt täielikult. „Karm reaalsuskontroll. Rootsi surus meid teisel poolajal nii rünnakul kui kaitses täiesti ära. Töötame edasi ja juba vähem kui nädala pärast on meid ootamas tugevate vastastega kodune Balti matši turniir,“ sõnas Rausberg Basket.ee-le.

Eesti U18 koondis sai ühe võidu ja neli kaotust ning piirdus viienda kohaga. Võitis täiseduga lõpetanud Soome, teine oli Norra ja kolmas Taani.