Suure tõenäosusega panevad nad koondisekarjäärile punkti, aga pärast valusat kaotust ei soovinud ükski asjaosaline sel teemal pikemalt peatuda.

„Ma ei tea,“ vastas Portugali peatreener Roberto Martinez pressikonverentsil küsimusele, kas Ronaldo ja Pepe pidasid koondise eest viimase mängu. „Kõik on veel nii värske. Kaotus teeb veel väga haiget. Praegu pole mängijatest eraldi rääkides ühtegi otsust tehtud.“

Ka löödud Pepe, keda Ronaldo pärast lõpuvilet lohutama pidi, ei soovinud sel teemal pikemalt peatuda. „Mul on sellest võimalus kunagi hiljem rääkida. Ma ei taha, et inimesed räägiksid homme minu tulevikust, mitte kogu meeskonnast ja meie käekäigust,“ lausus ta. Ronaldo pärast matši kommentaare ei jaganud.

Küll vihjas koondisekarjääri lõpetamisele reedese esimese veerandfinaali kaotaja Saksamaa raudvara Thomas Müller (34). „On suur tõenäosus, et see jäi minu viimaseks mänguks koondisesärgis,“ vahendas tema sõnu Sky Sports. EM-i võõrustaja Saksamaa kaotas kaheksa seas 1:2 Hispaaniale.

Juba varem oli teada, et teine Saksamaa jalgpalli viimase 15 aasta ikoon Toni Kroos (34) teeb üldse jalgpalliga lõpparve.