Toyota toob starti Elfyn Evansi, Kalle Rovanperä, Sebastien Ogier’, Takamoto Katsuta ja Rally1 autoga debüteeriva Sami Pajari.

Ogier’ nime võib pidada neist kõige ootamatumaks, sest pärast 2021. aastal täiskohaga programmi lõpetamist pole ta Soome rallil sõitnud. Samas on kaheksakordse maailmameistri graafik sel hooajal varasemast tihedam. Ta oleks pidanud sõitma ka Poola MM-etapil, aga ralli eel toimunud avarii tõttu jäi ta sellest eemale. Lisaks on Ogier üles antud Läti rallile. Mõlemad on sarnaselt Soomele väga kiired rallid, mis ei kuulu Ogier’ lemmikute kilda.

Ühtlasi selgus, et Toyota tiimipealik Jari-Matti Latvala teeb Soome rallil kaasa Toyota Yaris Rally2 autoga. Tema kaardilugeja on Juho Hänninen. Latvala sõitis Soome rallil ka 2023. aastal, aga siis Rally1 autoga.

Hyundai eest sõidavad Soomes oodatult Ott Tänak, Thierry Neuville ja Esapekka Lappi. M-Sporti esindavad Adrien Fourmaux ja Gregoire Munster.

Georg Linnamäe (Toyota Yaris Rally2), Robert Virves (Škoda Fabia Rally2) ja Gregor Jeets (Toyota Yaris Rally2) sõidavad Soomes WRC2 arvestuses ja Romet Jürgenson (Ford Fiesta Rally3) juunior-WRC arvestuses.