„Suve alguses oli võõrsilt pakkumiste osas pigem suhteliselt vaikne, aga juuli esimestel päevadel hakkas variante tulema päris mitmeid. Pakkumisi oli nii Kesk- kui ka Lõuna-Euroopast ning tuli tõsiselt mõelda ja kaaluda, milline plaan paika panna. Siiski sisetunnet kuulates otsustasin tänasel päeval jätkata Kalevis ja proovida klubiga veel midagi suurt korda saata,“ rääkis Hermet pressiteate vahendusel.

„Ka see aasta ootab meid ees Meistrite liiga kvalifikatsioon ja arvestades eelmise aasta ebaõnnestumist on meil seal tõestamist küll ja suur soov oleks saada peale põhiturniirile, et tuua kodumaale veel tugevamat Euroopa klubikorvpalli ja panna ennast proovile väga tugevas liigas. Võib öelda, et nii võimalus mängida Meistrite liigas kui ka peatreeneri (Heiko Rannula) jätkamine olid otsustavateks faktoriteks otsuse langetamisel,“ lisas ta.

Möödunud hooajal valiti 205 cm pikkune ääremängija Paf Eesti-Läti liiga sümboolsesse viisikusse. 20. aprillil toimunud finaalis Prometei vastu viskas Hermet 27 punkti ja võttis 9 lauapalli. Hooaja keskmiseks näitajateks jäid Eesti-Läti liigas 22,4 minuti juures 10,8 punkti, 5,3 lauapalli ja 1,8 resultatiivset söötu.

Kalev/Cramol on 4. juuli seisuga paigas peatreener Heiko Rannula ning mängijad Hugo Toom, Gregor Kuuba, Leemet Böckler, Tanel Kurbas ja Kregor Hermet. Ühistreeningutega alustatakse augusti alguses.