A. Le Coq Arenal 2719 pealtvaataja ees peetud matši aina värava lõi 23. minutil Ioan Yakovlev. Tabamuses mängis ralli ka Flora kaitse eksimus. Pärast Levadia palluri Mark Oliver Roosnupu tsenderdust lõi Erko Jonne Tõugjas pallist mööda ja Yakovlev kasutas võimaluse osavalt ära.

20 kohtumisega 51 punkti kogunud Levadia liigub üsna kindla meistritiitli suunas. Ainsana võib neid tõsiselt ohustada Nõmme Kalju, kellel on küll 36 punkti, aga kaks mängu varuks. Sarnaselt Levadiale 20 mängu pidanud Flora on 36 punktiga kolmandal kohal.

32 punktiga neljandat hoidev Paide Linnameeskond jäi kodus Narva Transi vastu 0:2 kaotusseisu, aga võitles lõpuks välja 2:2 viigi. Transi väravad lõid 22. minutil Zakaria Beglarišvili ja 40. minutil Taaniel Usta, Paide poolt vastasid 57. minutil Predrag Medic ja 81. minutil Hindrek Ojamaa.

Tartu Tammeka võitis kodus 2:1 Nõmme Unitedit. Tartu mõlemad tabamused jäid Ahmed Adebayo Basheri arvele (20. ja 36. minutil), Nõmme kasuks tegi 24. minutil skoori Kaspar Rõõmussaar.