Alagrupi esimeses mängus 92:108 Horvaatiale kaotanud Sloveenia vajas täna edasipääsuks vähemalt 11-punktilist võitu. Uus-Meremaa alahindamine olnuks viga, sest nemad suutsid tulemusega 90:86 Horvaatiat võita.

Sloveenia alustaski väga hästi, esimene veerandaeg võideti 27:9. Poolajapausiks vähendas Uus-Meremaa kaotusseisu seitsmele punktile, aga kohtumise teine pool kuulus taas kindlalt Sloveeniale. Viimastel minutitel püüdis Sloveenia 29-punktilist võitu, mis viinuks nad alagrupi võitjaks, aga tulutult.

Võitjate resultatiivseim oli 36 punkti (visked väljakult 25-st 9), 11 lauapalli ja 10 sööduga Luka Doncic. Kodustatud ameeriklane Josh Nebo tõi 20 punkti ja 12 lauapalli. Uus-Meremaa kasuks viskas Shea Ili 28 punkti ja võttis 10 lauapalli.

Alagrupis lõpetasid kõik võistkonnad ühe võiduga. Tänu parimale korvide vahele võitis grupi Horvaatia (+12), teiseks tuli Sloveenia (+10) ja kolmandaks jäi Uus-Meremaa. Horvaatia kohtub poolfinaalis teise alagrupi teise koha tiimiga (ilmselt Dominikaani Vabariik) ja Sloveenia läheb vastamisi teise alagrupi võitjaga (ilmselt Kreeka). Uus-Meremaa jaoks on turniir läbi.

Kokku peetakse maailma eri paigus neli valikturniiri. Pariisi olümpiale pääsemiseks tuleb oma valikturniir võita.