Üritus on kõigile pealtvaatajatele tasuta. Otsepilti näeb Delfi kogupaketi tellimusega.

Eestlastest olid võistlustules Karl Jaani ja Siim Ennemuist, Siim Rantanen ja Sander Talistu ning Annemar Neiland ja Merike Errit.

Jaani ja Ennemuist läksid koduse MK-etapi avaringis vastamisi Kanada paari Max Losieri ja Robert Kempiga ning kaotasid kohtumise tulemusega 0:2 (11:21, 19:21). Ka Rantanenil ja Talistul ei õnnestunud kvalifikatsiooni teise ringi murda, kui avaringis kaotati 0:2 (19:21, 13:21) šveitslastele Tim Pirmin Amreinile ja Linus Deecke’ile.

Põhiturniirile murdsid Tšehhi paar Tadeas Trousil ja Jiri Sedlak, argentiinlased Valentin Cruz Lombardo ja Valentino Abrantes Salema, poolakad Michal Korycki ja Milosz Kruk ning rootslased Jacob Hölting Nilsson ja Elmer Andersson.

Eestlaste jaoks algab põhiturniir neljapäeval kell 13.30, kui Jaan Rebel ja Kaur Erik Kais alustavad mängimist lätlaste Kristians Fokerotsi ja Gustavs Auzinsi vastu. Kell 14.20 on Vallimäel võistlustules Mihkel Nuut ja Karl Maidle, vastasteks belglased Louis ja Gilles Vandecaveye. Urmas Piik ja Dmitri Korotkov peavad koduse MK-etapi esimese mängu kell 15.10, kui kohtutakse leedulaste Robert Juchnevici ja Artur Vasiljeviga. Viimast korda ühiselt Eesti esipaari staatuses mängivad Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar alustavad turniiri kell 16, minnes vastamisi kvalifikatsioonist põhiturniirile jõudnud argentiinlaste Lombardo ja Salemaga.

Naiste kvalifikatsioonis kohtusid Neiland ja Errit avaringis leedulannade Daniele Kvedaraite ja Jekaterina Kovalskajaga, kellele jäädi 0:2 (13:21, 17:21) alla. Alagrupiturniirile jõudsid 43- ja 25-aastased slovakitarid Lubica Siposova ja Martina Terenova, Kanada paar Anna Licht ja Emma Glagau, Neilandi ja Erriti konkurentsist lülitanud Kvedaraite ja Kovalskaja ning Šveitsi esindus Anna Lutz ja Jasmine Wandeler.

Otse põhiturniirile pääsenud Eesti paaridest on kolmapäeval esimesena võistlustules Maret Kuuse ja Laura-Liisa Maiste, kes lähevad kell 10 vastamisi turniiri kõrgeima asetusega Ukraina paari Maryna Hladuni ja Tetiana Lazarenkoga. 10.50 astuvad liivale Lill Kandimaa ja Grete Jürgenson, kelle vastaseks on leedulannad Gerda ja Rugile Grudzinskaite. Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson asuvad kodupubliku ees mängima kell 11.40 ning seda kvalifikatsioonist tulnud Kanada paari Lichti ja Glagau’ vastu. Eesti esipaar Heleene Hollas ja Liisa Remmelg astuvad liivale kell 12.30, vastas samuti kvalifikatsioonis edukas olnud Slovakkia paar Siposova ja Terenova.