Whoop 4.0 käepaela kandva Ronaldo südamelöökide arv toodigi avalikkuse ette andmeanalüüsiga tegeleva ettevõtte Whoop poolt. Enne penaltiseerias palli võrku saatmist oli Ronaldo südamelöökide arv 100 lööki minutis. Terve õhtu jooksul oligi see tema puhul kõige madalam näit. Selles olukorras saatis Ronaldo palli alla vasakusse nurka nii, et Jan Oblakil ei olnudki võimalust. Palli võrku saatmise järel kerkis näit 150 juurde.

Järgmisena astus Portugali lööjatest esile Bruno Fernandes. Ronaldo südamelöökide arv oli siis 125. Portugali kolmas lööja oli Bernardo Silva. Ronaldo südamelöökide arv kerkis juba 170 peale. Silva täpse penaltiga saigi mäng läbi.

„Mõnikord on penaltite realiseerimine keeruline,“ tunnistas Ronaldo Portugali telejaamale RTP, kui ta rääkis esmalt lisaajal eksitud penaltist. „Olen karjääri jooksul realiseerinud 200 penaltit. Mõnikord ongi see keeruline.“

„Minu eksimuse järel suutsime siiski näidata, et suudame mängida head jalgpalli ja lõbutseda. Pakkusime ka fännidele rõõmu,“ lisas Ronaldo.

Portugal kohtub nüüd veerandfinaalis Prantsusmaaga. Mäng peetakse 5. juulil kell 22.00 Hamburgis.