Miller-Uibo osales Bahama meistrivõistlustel, kus ta sai 400 m eeljooksus kirja aja 53,02. Seejärel sai ta 200 m jooksus vigastada ning 400 m jooksu finaalis enam ei startinud.

Bahama Kergejõustikuliidu presidendi Drumeco Archeri sõnul võib Miller-Uibo Pariisis siiski joonele tulla, kuid seda 4x400 m segateatejooksus. Bahamal on antud alal OM-koht olemas.

„Ta oli maikuus heas vormis, kuid sai seejärel vigastada. Kahjuks ei saanud ta piisavalt kiiresti terveks. Tunneme temast Pariisis puudust,“ sõnas Archer.

Miller-Uibo isiklikuks rekordiks 400 m jooksus on 48,36. Antud aja jooksis ta välja Tokyo olümpiamängudel. Maailma kõigi aegade edetabelis annab see Miller-Uibole kuuenda koha.

Lisaks kahele olümpiakullale on Miller-Uibo võitnud ühe MM-tiitli, kaks MM-hõbedat ja ühe MM-pronksi.