Flora asus kohtumist juhtima 36. minutil Sergei Zenjovi väravast. United jõudis viigini 74. minutil tänu Egert Õunapuu tabamusele.

„Isegi teine poolaeg algas meie kontrolli all, hoidsime palli, kõik oli hästi ja siis üks sööt seljataha ja värav. Me ei tohi selliseid väravaid lasta. Kui me tahame tiitli peale mängida, siis need on ebavajalikud väravad,“ sõnas Flora tabamuse autor Zenjov lõpuvile järel Soccernet TV vahendusel.

Teises laupäevases kohtumises teenis tabeliliider Levadia võõrsil 2:1 võidu Transi üle. Levadia asus juhtima 19. minutil Mihkel Ainsalu tabamusest. 39. minutil suurendas penaltist külaliste eduseisu Joao Pedro. Kodumeeskonna värava eest hoolitses Taaniel Usta 56. minutil.

Levadia on turniiritabelis kindel liider. Levadia on 19 kohtumisega kogunud 48 punkti. Teine on Flora 36 punktiga. Kolmandat kohta hoiab Nõmme Kaljua 31-ga. Kalju on võrreldes Levadia ja Floraga pidanud aga kaks kohtumist vähem. Neljas on Paide Linnameeskond 31-ga.