Paidele tõid Kuressaares peetud mängus võidu Dimitri Jepihhini ja Patrik Kristali väravad. Neist viimane sündis 90. minutil penaltist.

Tammeka ja Kalju mängus pääsesid külalised Alex Matthias Tamme 24. minuti väravast juhtima, kuid Ahmed Adebayo Basheri avapoolaja viimasel minutil löödud värav päästis tartlastele viigipunkti.

Päeva viimases mängus kaotas Pärnu Vaprus külla sõitnud Tallinna Kalevile 0:1. Pärnakatel oli 15. minutil suurepärane võimalus juhtima asuda, kui teenitit 11 meetri karistuslöök, kuid Kevin Kauber ei suutnud puurivaht Oskari Jussi Forsmani üle mängida. Kalevi võiduvärava lõi mängu kolmandal üleminutil Ats Purje.

Premium liigat juhib FCI Levadia 45 punktiga, Flora on 35 silmaga teine. Neile järgnevad ühe mängu vähem pidanud Kalju 33 ja matši enam pidanud Paide 31 punktiga.