Fännide poolt 2024/25 hooajal valitud „Mr. Highlight“ ehk hooaja jooksul enim tipphetki pakkunud Tanel Kurbas hullutas publikut vingete pealtpanekute, viskeblokeeringute ja alati hea energiaga.

„Mul on hea meel olla tagasi Kalev/Cramos, kus saan jätkata kõrgel tasemel mängimist, treenimist ja enda tõestamist. Annan parima, et alustada uuel hooajal sama hästi, kui eelmisel lõpetasin. Eriti pakkuda rahvale pealtpanekuid ja visete blokeeringuid,“ kommenteeris Kurbas Kalev/Cramo pressiteate vahendusel.

„Suve esimeses pooles olen lasknud natuke lihastel ja liigestel puhata. Juulist hakkab tõsisem töö pihta, et olla valmis raskeks ettevalmistusperioodiks. Tore, et peatreenerina jätkab Heiko, sest tean, mida ta väljakul nõuab. Ta suudab pigistada võistkonnast välja parima ja usun, et see hooaeg tuleb meile edukas. Peame juba septembri lõpus olema valmis, et võidelda pääsu eest Meistrite liiga põhiturniirile,“ lisas Kurbas.

Algav hooaeg tähistab Kurbase karjääris 9ndat hooaega Kalev/Cramos ning 7ndat järjestikust hooaega Eesti meisterklubis.

Kalev/Cramo meeskonnal on 28. juuni seisuga paigas peatreener Heiko Rannula ning mängijad Hugo Toom, Gregor Kuuba, Leemet Böckler ja Tanel Kurbas. Ühistreeningutega alustatakse augusti alguses.