Bayerni pressiteates seisis, et kogenud hispaanlase leping pidi esialgu kehtima 2025. aasta juunikuuni, aga Laso soovis selle enneaegselt lõpetada. „Pablo isiklik otsus tuli meie jaoks ootamatult, aga austame teda väga nii treeneri kui isiksusena. Saame ainult tänada teda suurepärase töö eest eelmisel hooajal,“ sõnas klubi tegevjuht Marko Pešic. „Soovime Pablole tulevikuks ainult head.“

Klubi hakkab nüüd omale uut treenerit otsima. „Anname järgmistest sammudest lähitulevikus teada,“ seisis teates.

Kogenud treeneri käe all võitis Bayern Saksamaal koduse duubli ehk meistritiitli ja karikasarja. Euroliigas sai Müncheni võistkond lõppenud hooajal 15. koha.

Pablo Laso juhendas enne Bayernit 11 aastat Madridi Reali. Ta tüüris klubi kahel korral Euroliiga võitjaks ning kuuel korral Hispaania meistriks.

Liitus Baskoniaga

Baskonia teatas reedel, et klubi uueks peatreeneriks sai just Laso, kes võttis ohjad üle montenegrolaselt Duško Ivanovicilt. Osapooled sõlmisid lepingu kolmeks aastaks.

Nagu Baskonia välja tõi, naases Laso koju. Korvpallitreener on pärit just Vitoria-Gasteizist, kus ka Baskonia tegutseb. Laso oli klubi mängija aastatel 1984-1995.