Eesti naised mängisid poolfinaali Saksa paari Margareta Kozuchi ja Sarah Schneideri vastu, kes omasid etapi teist paigutust. Kui põhiturniiril kokku minnes võidutsesid 2:0 tulemusega eestlannad, siis poolfinaalis jäid kõige valusamal moel kaotajaks Hollas ja Remmelg – otsustavas kolmandas geimis olid tablool veel numbrid 13:13, ent peale seda jäi Hollas kaks korda järjest rünnakul raskesse positsiooni ning 2:1 (21:11, 18:21, 15:13) võiduga kuulus koht finaalis Kozuchile ja Schneiderile.

Ka teise poolfinaali paarid kuulusid põhiturniiril ühte alagruppi ning selleski vastasseisus suutis esimese mängu kaotaja poolfinaalis revanši võtta – turniiri kõrgeima asetusega Itaalia naised Reka Orsi Toth ja Giada Bianchi võitsid alagrupis sakslannasid Anna-Lena Grünet ja Chenoa Christi 2:0, ent 53 minutit kestnud äärmiselt tasavägises poolfinaalis tõmbas 2:1 (22:20, 20:22, 15:13) võiduga pikema kõrre Saksamaa esindus.

Kolmanda koha heitluses tegutsesid kindlamalt kodupubliku ees mänginud Orsi Toth ja Bianchi, hõivates 2:0 (21:19, 21:17) võiduga Hollase ja Remmelga üle Messina MK-etapil kolmanda koha.

Finaal kujunes ootamatult ühepoolseks, kui sakslannade siseasjas võtsid veenva võidu üheksanda asetusega Grüne ja Christ, mängides 2:0 (21:13, 21:13) üle teise paigutusega Kozuchi ja Schneideri.