Varga põrkas pühapäevase kohtumise teise poolaja keskel kokku šotlaste puuriluku Angus Gunniga, kelle küünarnukk tabas õnnetult ründaja nägu. Ungarlane langes liikumatult murule ja teda tormasid abistama nii tiimikaaslased kui ka arstid. Väljakult viidi Varga ära tekkide varjus kanderaamil.

Varga murdis karmi kokkupõrke käigus näos mitu luud, sealhulgas sarnaluu. Lisaks diagnoositi tal raske peapõrutus. Esimene rõõmusõnum Varga tervisliku seisundi kohta saabus teisipäeval, kui Ungari jalgpalliliit andis teada, et mehele tehtud operatsioon kulges edukalt.

Nüüd postitas riigi jalgpalliliit sotsiaalmeediasse pildi, kus haiglavoodis lamav Varga oli ümbritsetud meeskonna liikmetest, kes käisid mängijal haiglas külas. Teiste seas olid pildil koondise peatreener Marco Rossi ja mängija Endre Botka. Ungari mängija nägu on küll pildil tugevalt paistes, kuid mehe tuju näib olevat kõigele vaatamata üpriski hea.

Ungari alistas Šotimaa 1:0 ja lõpetas A-alagrupi kolme silmaga kolmandal kohal. Suure tõenäosusega tagab see meeskonnale koha kaheksandikfinaalis.