Hetkel Valenciat esindava 23-aastase grusiini vastu on tõsist huvi ilmutanud nii itaallaste AC Milan kui inglaste Newcastle United.

Mamardašvili sai Saksamaal toimuval EMil suure tähelepanu osaliseks Gruusia teises mängus, kus tehti Tšehhiga 1:1 viik. 11 pealelööki tõrjunud grusiin valiti ühtlasi selle mängu parimaks.

AC Milan on Mamardašvili ostmise vastu huvi tundnud juba rohkem kui korra, kuid siiani pole osapooled üleminekusummas kokkuleppele jõudnud. Itaalia klubi vaatab turul aktiivselt ringi, sest nende puurilukk Mike Maignan ei ole nõustunud veel uut lepingut allkirjastama. Kui prantslane uut kontrahti ei sõlmi, pannakse ta suvel müüki.

Hetkel on Itaalia ja Inglismaa meedia teatel Mamardašvili turuväärtus ligikaudu 35 miljonit eurot.

Ka Newcastle on väidetavalt Mamardašvili ostmiseks juba Valenciale pakkumise teinud. Inglased on valmis andeka väravavahi eest välja käima 41 miljonit eurot. See on muljetavaldav summa, sest praegu olevat vaid nelja väravavahi hind sellest kõrgem. Need on portugallane Diogo Costa (Porto), itaallane Gianluigi Donnarumma (PSG), Maignan (Milan) ja belglane Thibaut Courtois (Madridi Real).

Tasub märkida, et Valencia pidi Mamardašvili eest Tbilisi Dinamole maksma vaid 0,85 miljonit eurot.

Gruusia koondis on hetkel F-alagrupis ühe punktiga jagamas 3.-4. kohta. Viimases voorus tuleb neil kolmapäeval vastu astuda Portugalile, kes on 6 punktiga tabelijuht.