Aron teenis reedel toimunud ajasõidus esikoha, kuid vastavalt sprindisõidu reeglitele sai eestlane laupäeval lähte kümnenda mehena. Eesti vormeliässa see rivist välja ei löönud ning sõidu vältel suutis ta stabiilselt enda positsiooni parandada. 26-ringilise sprindisõidu lõpuks suutis Aron murda end koguni neljandaks (+8,6).

Sprindisõidus teenis maksimumpunktid esikoha pälvinud Prantsusmaa piloot Victor Martins (ART), kes edestas India roolikeerajat Kush Mainit (Invicta) 4,4 sekundiga. Aroni ees lõpetas veel kolmanda koha teeninud Juan Manuel Correa (DAMS; +7,9), kuid hiljem määrati talle viiesekundiline ajakaristus, mis kergitas eestlase poodiumile. Correa langes aga võistlejaterivis kaheksandaks.

Aroni järel teenis neljanda koha ameeriklane Jak Crawford (DAMS; +9,0). viiendana lõpetas Gabriel Bortoleto (Invicta; +10,7), kuues oli Isack Hadjar (Campos; +11,6) ja seitsmes Ritomo Miyata (Rodin; +12,6).

Aron jätkab F2-sarjas 86 silmaga liidrikohal. Tema järel hoiab pühapäevase põhisõidu eel teist kohta Hadjar, kel on koos 81 punkti. Kolmas on Zane Maloney 69 silmaga.

Barcelona GP põhisõit on kavas pühapäeval kell 12.35.