Avamängus 0:1 Slovakkiale kaotanud Belgia oli laupäeva õhtuks ainus meeskond, kes polnud EM-il jalga valgeks saanud, aga see iluviga parandati kiirelt. Rumeenia kaotas esimesel minutil keskväljal palli ja Romelu Lukaku vedas selle rünnakule. Esmase kontra võtsid rumeenlased maha, aga kasti murdnud ründaja jättis nahkkera teise lainesse Youri Tielemansile, kes virutas selle 73. sekundil 18 meetrilt sisse.

Ehkki sirgjooneliselt mänginud Belgia jõudis järjepidevalt vastase kasti ja lõi seal teravust ning Rumeenialgi olid omad võimalused, siis esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud. Mõttepausi järel keerasid mõlemad meeskonnad veelgi vinti juurde, sest avamatšis 3:0 Ukraina alistanud Rumeenial oli palju ja Belgial väga palju võimalusi. Ent väravaid lisandus visalt.

63. minutil saatis Kevin De Bruyne ilusa läbisööduga Romelu Lukaku kaitseliini taha jooksu ning ründaja lahendas olukorra külmavereliselt. Belgia jõudis juba minuti tähistada, aga seejärel tuvastasid videokohtunikud väga napi suluseisu. 79. minuti jõudsid punasärgid lõpuks teist korda sihile. Belgia väravavahi Koen Casteelsi pikk pall põrkas Rumeenia kaitsjatest üle ja kollkipriga silmitsi pääsenud Kevin De Bruyne lahendas olukorra külmavereliselt.

E-alagrupis on seis väga tihe, sest Rumeenial oli tabelis kolm punkti (väravate vahe +1), Belgial kolm punkti (+1), Slovakkial kolm punkti (0) ja Ukrainal kolm punkti (-2). Viimase vooru kohtumised on Slovakkia - Rumeenia ja Ukraina - Belgia.