Meestel peeti eile kvalifikatsioon ja põhiturniiri avaringi kohtumised. 16 Eesti paarist, kes 24 parema sekka pääsesid, näitasid avapäeval parimat mängu Urmas Piik/Dmitri Korotkov, Rasmus Meius/Kaur Erik Kais, Siim Ennemuist/Karl Jaani, Mihkel Nuut/Karl Maidle ning vanameistrid Kaarel Kais/Argo Arak, kes kõik on ka medalipretendendid. Eriti huvitav on jälgida just seda, kuidas paljukordsed Eesti meistrid, 49-aastane Kais ja 48-aastane Arak rahvusvahelisel turniiril esinevad. Alagrupist edasipääsu on nad juba kindlustanud.

Naiste turniiril toimus eile vaid kvalifikatsioon ning põhiturniir algab 16 paari osavõtul täna. Üheksast Eesti paarist, kes põhitabelisse end murdis, võib medalipretendentideks pidada värskeid Futuresi MK-etapi medaliste Eva Liisa Kuivoneni ja Liisa-Lotta Jürgensoni ning ehk ka mulluse Eesti karikasarja üldvõitjaid Maret Kuuset ja Laura Maistet.

Delfis näeb reedel otsepilti kahelt esimeselt väljakult. Laupäevasel finaalipäeval jõuavad mängud vollesõpradeni aga suure otseülekande kaudu, põhikommentaatoriks Martin Kukk ja stuudiot teeb mängude vahel Mihkel Uiboleht.

1. väljak:

2. väljak:

Meeste tulemused ja ajakava leiab siit: https://fivb.12ndr.at/tournament?tcode=MKLO2024&timezone=51