Turniiri avamängus Jude Bellinghami 13. minuti väravast 1:0 Serbia alistanud inglased alustasid teravalt ka teist kohtumist. Taani vasakkaitsja Victor Kristiansen lasi 18. minutil süütus olukorras Kyle Walkeril palli endalt ära röövida ja inglane murdis kasti. Walkeri sööt lendas kahest rikošetist värava ette kapten Harry Kane’ile, kes suskas nahkkera viielt meetrilt võrku.

Kuid seejärel andsid inglased initsiatiivi käest ning ülejäänud esimest poolaega valitsesid avamängus 1:1 Sloveeniaga viigistanud taanlased. Teenitud värava teenisid nad 34. minutil, mil Kane kinkis oma väljakupoolel mänguvahendi vastastele ning Taani poolkaitsja Morten Hjulmand virutas palli 28 meetrilt postipõrkest võrku.

Teisel poolajal jätkus võrdne mäng, kus taanlased üritasid rohkem kauglöökidega. Tabamusele lähemale jõudsid siiski inglased ja 56. minutil virutas Phil Fodan palli posti, ent kohtumine päädis mängupildile vastanud 1:1 viigiga. Kahe vooru järel on C-alagrupis Inglismaal neli, Taanil ja Sloveenial kaks ning Serbial üks punkt.