Esimesel pooltunnil ei juhtunud mängus suurt midagi, aga seejärel läks paugutamiseks. Esimese poolaja parima võimaluse sai turniiri avamängus Taaniga viigistanud Sloveenia – 38. minutil purjetas Timi Elšnik vastaste vahelt läbi ja jõudis väravavahiga silmitsi, aga keskpoolkaitsja virutas palli posti. Puhkama läksid meeskonnad seisult 0:0.

Teise poolaja alguses luhtas Serbia tipuründaja Aleksandar Mitrović mitu head võimalust ning 69. minutil nõelasid hoopis sloveenid. Enda väljakupoolel palli võitnud paremkaitsja Žan Karničniki viis Sloveenia kontrasse, Elšnik söötis vasakult tiivalt palli värava ette, kus rünnakule appi jõudnud Karničnik toksas selle siseküljega sisse.

Turniiri avamängus 0:1 Inglismaale kaotanud Serbia jõudis kolme minuti pärast tabamusele lähedale, sest Mitrovići lähilöök käis latis. Serblased siiski teist järjestikust 0:1 kaotust ei saanud, sest viiendal lisaminutil leidis Ivan Ilići korner värava eest Luka Jovići peanupu, kelle tabamus tõi tabloole 1:1 lõppseisu.