Tabeliliider Levadia kohtus võõrsil Nõmme Uniediga. Favoriit tegi sotid selgeks juba esimese pooltunniga. 7. minutil avas skoori Mihkel Ainsalu, 22. ja 29. minutil sahistas võrku brasiillane Felipe Felicio.

Teise poolaja alguses tegi Richie Musaba seisuks 4:0, 57. minutil vormistas Felicio kübaratriki. Kümmekond minutit hiljem lõi Levadia kuuenda värava Heitor.

Samal ajal toimus Narvas kohtumine kohaliku Transi ja FC Kuressaare vahel. Kuigi saarlased jäid avapoolaja lõpus arvulisse vähemusse kapten Märten Pajunurme kahe kollase kaardi tõttu, võtsid lõpuks võidu külalised. 87. minutil kindlustas Kuressaarele 1:0 võidu Joonas Soomre.

Õhtu viimases mängus võõrustas tiitlikaitsja Flora Lilleküla staadionil Tartu Tammekat ja kirjutas tabelisse 3:1 võidu.

13. minutil viis Mark Anders Lepik võõrustajad juhtima, avapoolaja lõpus viigistas seisu Rasmus Kallas. Teisel poolajal pani Flora siiski paremuse maksma, kui 52. minutil oli täpne Sergei Zenjov ja 66. minutil Danil Kuraksin.

Premium liiga liidrina jätkab Levadia, kel koos 45 punkti. Neile järgnevad Flora (35 p) ja Nõmme Kalju (32 p). Kaljul on aga konkurentidega võrreldes kaks mängu varuks. Kuressaare kerkis võidu abil tabelis kuuendaks (17 p), täpselt Transi (18 p) ja Tammeka (16 p) vahele.

Väravaküttide edetabelis tõusis liidriks taas Lepik, kelle arvel on 14 tabamust. Sama palju on ka Nõmme Kalju ründajal Promise Davidil, kuid väravasööte on Lepikul üks enam (4 vs 3). Felipe Felicio kerkis tänase kübaratrikiga kolmandaks (11 v).