Avamängus Ungari 3:1 alistanud Šveits teenis kolmapäeval 13. minutil esimese nurgalöögi, aga Šotimaa poolkaitsja Scott McTominay klaaris olukorra ja meeskond pääses kiirrünnakule. Andy Robertson vedas palli vasakult äärelt kasti ja jättis selle teisest lainest appi jõudnud McTominayle, kes vajutas nahkkera Šveitsi kaitsja Fabian Schäri kaudu võrku.

Šveitslased viigistasid 26. minutil, mil Šotimaa kaitsja Tony Ralston andis süütus olukorras tagasisöödu Xherdan Shaqiri jalale, kes 20 meetrilt vajutas palli ühe puutega ristnurka. Sellest hoo üles saanud šveitlased said seejärel mängu üle kontrolli, aga Angus Gunni tõrjed hoidsid šotlasi mängus. Avapoolaaja teises pooles saatis Šveitsi tipuründaja Dan Ndoye palli võrku, aga olukorras oli napp suluseis ning pikemale mõttepausile läksid meeskonnad seisult 1:1.

Teisel poolajal oli mõlemal meeskonnal omad võimalused. 58. minutil pääses Šveitsi tipuründaja Dan Ndoye kahe kaitsja vahelt väravavahiga silmitsi, aga Bologna leival oleva noore talendi löök lendas napilt postist mööda. Üheksa minuti möödudes keerutas Andy Robertson karistusala nurgast trahvilöögi värava ette, kust Grant Hanley lõi kolmelt meetrilt palli peaga posti. Lähemale kumbki meeskond väravale ei jõudnud ning matš päädis 1:1 viigiga.

Saksamaal on A-alagrupis kuus, Šveitsil neli, Šotimaal üks ja Ungaril null punkti.