Turniiri avakohtumises veenvalt 5:1 Šotimaa alistanud Saksamaa kolmapäevane esitus nii veenev polnud, aga 22. minutil pääsesid nad siiski juhtima. İlkay Gündoğan röövis vastase kastis Willi Orbánilt palli ja ta lükkas selle värava ette Jamal Musialale, kes vajutas selle kuuelt meetrilt võrku. Avavoorus 1:3 Šveitsile kaotanud Ungari suutis esimese 45 minuti vältel luua korduvalt võimalusi, kuid Saksamaa väravas tegi hea esituse Manuel Neuer, kes säras avapoolajal kolme suurepärase tõrjega.

Teisel poolajal kontrollis Saksamaa asjade käiku märgatavalt edukamalt. Surve alla jäänud ungarlased korjasid võrgust palli 67. minutil, kui Maximilian Mittelstädt andis karistusala vasakult tiivalt terava palli penaltipunktile, kus İlkay Gündoğan saatis selle ühe puutega võrku. See jäi ka matši viimaseks tabamuseks.