Avamängus 0:3 Hispaaniale kaotanud Horvaatia alustas kohtumist väga kehvalt. 11. minutil tegi Albaania pikema positsioonirünnaku, mille lõpetuseks Jasir Asani andis parema küljejoone juurest tsenderduse ning Praha Sparta äär Qazim Laçi toksas kuuelt meetrilt palli peaga võrku. Horvaatia esimesel poolajal häid võimalusi ei suutnudki tekitada ning pigem oli tööd nende väravavahil Dominik Livakovićil.

Teiseks poolajaks kaks vahetust teinud Horvaatia tuli riietusruumist välja hoopis teise ilmega. Järjepanu võimalusi loonud horvaadid viigistasid seisu 74. minutil, mil Ante Budimir lükkas palli Andrej Kramarićile ja Hoffenheimi äär lõi mänguvahendi ühe puutega kümnelt meetrilt võrku. Vaid kahe minuti pärast läks Horvaatia juhtima, sest Budimir murdis vasakult kasti ja andis otsajoonelt söödu värava ette – Luka Sučić lõi seitsmelt meetrilt peale, Albaania kaitsja Berat Djimsiti tõi palli joonelt ära, aga nahkkera lendas tema tiimikaaslase Klaus Gjasula jalast õnnetult oma võrku.

Turniiri esimeses mängus 1:2 Itaaliale kaotanud Albaania tuli sel korral raskest seisust välja. Viiendal lisaminutil karistusalasse murdnud äärekaitsja Mario Mitaj söötis palli penaltipunktile, kus eelnevalt omavärava löönud Klaus Gjasula saatis palli kaitsja jalgevahelt posti kõrvale.