Põhiturniiriks teise asetuse saanud Embrich pani esimeses ringis fännide närvid proovile, kui jäi kolmanda järgu vehkleja, leedulanna Lurde Grabovskytele (maailma edetabelis 355. kohal) vastu teisel perioodil taha 4:6, ent võitis lõpuks 15:12.

Teel kaheksandikfinaali võitis Embrich ungarlanna Tamara Gnami 15:11. Seal ootas ees Ukraina kolmas number Olena Krivitska, maailma 44. mõõk. Embrichil probleeme ei tekkinud, ta võitis 15:10.

Veerandfinaalis kohtus Embrich poolatar Aleksandra Jareckaga (maailma 54. mõõk). Tasavägises heitluses läks Embrich 8:4 ette, kuid jäi seejärel 8:10 kaotusseisu. Edasi kulges matš äärmiselt tasavägiselt, kerget initsiatiivi hoidis Embrich. Seisul 14:14 tegi ta otsustava torke 37 sekundit enne lõppu.

Poolfinaalis tuli Embrichile vastu itaallanna Alberta Santuccio, maailma edetabeli viies naine ja mulluse MM-i individuaalturniiril hõbemedalist. Embrich kontrollis suuremat osa matšist. Esimene kolmandik lõppes 2:2, aga seejärel läks Embrich tänu osavale kaitsele 5:2 ja 6:3 ette. Hiljem kasvas tema eduseis 12:7 peale ja kahest torkest lähemale Santuccio ei jõudnud. Lõppseis jäi Embrichi kasuks 15:12.

Finaalis kohtus Embrich maailma seitsmenda mõõga, prantslanna Auriane Mallo-Bretoniga, kes oli poolfinaalis 15:14 üle šveitslannast Angeline Favrest. Mullu EM-pronksi võitnud Mallol läks Embrichi vastu raskeks teisel perioodil, mil Eesti koondise raudvara kõigepealt 5:2 ja 6:3 ette läks. Kolmanda perioodi keskpaigas oli Embrichi edu juba 10:6. Viimane minut läks põnevaks. Mallo vähendas vahe ühe torkeni (11:10), ent kuus sekundit enne lõppu kasvatas Embrich edu kahele (14:12). Päris lõpus vormistas Embrich tulemuseks 15:12.

Viimati teenis Embrich tiitlivõistlustel individuaalse medali 2007. aastal, mil ta tuli nii EM-il kui ka MM-il pronksile. Kuldmedalit polnud ta varem individuaalturniiridel võitnud. Tema kontos on tänasest 14 tiitlivõistluste medalit, millest 10 tulnud võistkondlikult ja 4 individuaalselt (2006. aasta MM-hõbe, 2007. aasta EM-pronks, 2007. aasta MM-pronks, 2024. aasta EM-kuld).

Poolfinaal ja finaal (järelvaadatav):

Blogi:

Alagrupiturniirilt murdsid lisaks Embrichile läbi ka Nelli Differt, Julia Beljajeva ja Erika Kirpu.

Embrich võitis täna hommikupoolikul kõik viis matši, nii Beljajeva kui Differt said alagrupis kuuest matšist viis võitu ning Kirpu viiest kolm võitu.

Embrich sai põhiturniiriks teise, Beljajeva seitsmenda, Differt üheksanda ja Kirpu 32. asetuse.

Erika Kirpu langes paraku kohe 1/32-finaalis välja, kui jäi napilt, 14:15 alla Ukraina teisele numbrile Darja Varfolomejevale.

Julia Beljajeva alistas avaringis horvaadi Ana Mesici kindlalt 15:8, kuid kaotas seejärel 1/16-finaalis üllatuslikult tšehhitarile Veronika Bieleszovale (maailma 241.) 9:15.

Eesti esinumber Nelli Differt võitis närvilises 1/32-finaalis maailma 143. mõõga serblanna Jana Grijaki 15:14. Järgmises ringis tuli Differtil aga tunnistada Angeline Favre (Šveits) 11:10 paremust.