Juba sel reedel kell 22 pannakse pall mängu EM-i avamängus Saksamaa ja Šotimaa vahel. Laupäevast, 15. juunist alates minnakse edasi rütmis „kolm mängu päevas“ - alagrupimängude kellaajad 16.00, 19.00 ja 22.00.

Millist kajastust pakub vuti suurvõistluse ajal Delfi Sport?

Erileht

Jalgpalli EM-i erilehe päis

Kõik uudised, ajakava ja tulemused, alagrupiseisud ja ennustusmängu leiad EM-i erilehelt. Pane see endale „järjehoidjatesse“ või suisa veebilehitseja avaleheks ning ole suurvõistlusega operatiivselt kursis!

Otseblogid ja statistika

Kõikidel mängudel hoiab Delfi silma peal otseblogide vahendusel. Jooksvalt kommenteerivad mänge Delfi Spordi ajakirjanikud, kes vahendavad ka põnevamaid säutse sotsiaalmeediast ning teevad mängu ajal ja järgselt mängudest statistilisi noppeid. Delfi Spordi statistikapartner on turniiri ajal Sofascore, kelle suure turniirieelse eelvaate leiad SIIT!

Podcast

„Delfi Jalgpallistuudio“ kolmik Eigo Kaljurand, Kaarel Täll ja Andres Oper lähevad turniiri ajal eetrisse tihedamalt kui muidu, loovutades kordamööda oma tooli Delfi Tasku stuudios ka teistele ajakirjanikele ja tuntud ekspertidele.

Zahovaiko analüüsid

Läbi turniiri vaatab pikemate analüüsidega tippmeeskondade taktikalistele nõksudele otsa endine Eesti koondise ründaja ja Gambia aasta treeneriks valitud Vjatšeslav Zahovaiko, kelle turniiri eelvaadet loe SIIT!

Ennustusmäng

Oled sa maias magusate auhindade peale või mitte, suurturniiri jälgimine on ikka põnevam, kui midagi „vahel“ on. Kasvõi ainult au ja kuulsus ning võimalus end võrrelda Delfi spordiajakirjanikega ja enda sõpradega. Liitu ennustusmänguga SIIN!

Tuntud eksperdid avaldavad arvamust

Juba mitmendat suurturniiri järjest teeb Delfi koostööd Eesti Jalgpalli Liiduga, kelle abiga jõuavad Delfi lugejateni tundud Eesti jalgpalliinimeste arvamuslood kõikidest mängudest.

Pane tabel seinale!

Nutipõlvkond pole veel maailma täielikult üle võtnud ehk piisavalt palju on meie seas ka neid, kes austavad vana head ajalehest välja rebitavat ja käsitsi täidetavat turniiritabelit. Hangi endale värske (12. juuni) Eesti Ekspress, leia selle vahelt jalgpalli EM-i erileht ja seal see ongi!

Mõnusaid jalgpallielamusi!