FaZe läks Londonis toimuva 400 000 dollari suuruse turniiri avaringis vastamisi võistluse madalaima asetusega Portugali meeskonnaga SAW Esports. Kui kohtumise avamängus tundus FaZe’i seis korraks juba päris hapu, suutis maailma kolmas meeskond 2:10 kaotusseisust tagasi tulla ning viis mängu lisaajale. Lõpuks läks võitja selgitamiseks vaja mitut lisaaega, kuid FaZe võitis mängu seisuga 19:16.

Teises, Infernol peetud mängus oli FaZe juba hoo üles saanud ning veenva 13:5 võiduga marssis FaZe edasi turniiri järgmisesse ringi, kus minnakse vastamisi Natus Vincere ja Astralise vahelise lahingu võitjaga.

FaZe’i poole pealt oli mängu vaieldamatu parim Robin Kool, kes juhtis statistikaedetabeleid mõlemas mängus, teenides kahe mängu peale 1.51 reitingu, teises mängus oli näitaja skoori 22-10 juures koguni 1.78.

Kolmapäevane mängupäev jätkub FaZe’i järgmise vastase selgitava Natus Vincere ja Astralise vahelise lahinguga, misjärel peetakse teise alagrupi avamängud, esimeses kohtumises mängivad omavahel Virtus.pro ja Vitality ning mängupäeva lõpetab Spiriti ja G2 heitlus, kust on puudu G2 superstaar Ilja „m0nesy“ Ossipov, kes viisaprobleemide tõttu avamänguks kohale ei jõudnud, teda asendab meeskonna treener Wiktor „TaZ“ Wojtas.