Kuigi Servette teenis möödunud hooajal Šveitsi kõrgliigas kolmanda koha ning mullu oldi koguni teised, siis otsustasid klubijuhid teha suurpuhastuse, vahetades välja nii peatreeneri, spordidirektori kui ka klubi presidendi.

Häberli lahkus Eesti koondise tüüri juurest eelmisel nädalal, kui maavõistlusmängus tunnistati Šveitsi 4:0 paremust. Pärast seda võttis rahvusmeeskonna juhendamise enda kanda Jürgen Henn.

Eesti meeste koondist juhendas Häberli peatreenerina 36 mängus, kust saadi kirja 10 võitu ja 6 viiki. Häberli esimene kohtumine koondise eesotsas toimus 2021. aasta jaanuaris, kui Hispaania treeninglaagri osana mindi mitteametlikus mängus vastamisi Ungari tippklubi Ferencvárosega. Esimesed ametlikud mängud pidas Häberli sama aasta juunis, kui Eesti alistas Balti turniiri poolfinaalis Leedu ja finaalis Läti ning tõstis 83-aastase pausi järel pea kohale turniiri võidukarika.

Enne Eestisse tööle asumist oli Häberli viimased 12 aastat ametis Šveitsi tippklubide juures, mängijakarjääris esindas ta korra Šveitsi koondist ja aastate jooksul sealseid tippklubisid. Mängijana oli ta pikimalt seotud BSC Young Boysiga, kelle ridades saavutas ründajana ligi kümne aasta jooksul Šveitsi kõrgliigas neli hõbemedalit, oli hooajal 2007/2008 liiga väravaküttide edetabelis 2. kohal ning osales UEFA Meistrite liiga ja UEFA Euroopa liiga mängudes.