Kohtumist alustasid hoogsamalt külalised, kes läksid juba 4. minutiks 2:0 juhtima. Lätlaste poolt said jala valgeks Kaspars Anmanis ja Glebs Patika. 9. minutil lõi Aleksandr Šapovalov ühe värava tagasi. Avapoolaja lõpus teenis Eesti penalti, mille realiseeris Tristan Toomas Teeväli.

Teisel poolajal jäid eestlased kaotusseisu, kui 64. minutil sahistas võrku Roberts Melkis. Eesti jõudis taas viigini, seda tänu Teevälja 79. minuti tabamusele.

3:3 skooriga lõppenud normaalaja järel tuli penaltiseeria, kus lätlaste neli esimest lööjat olid täpsed. Eesti poolel alustasid edukalt Nikita Mihhailov ja Daniel Luts, aga kahes järgmises voorus eksisid Teeväli ning Karel Mustmaa.

Nii krooniti U21 vanuseklassi Balti turniiri võitjaks Läti. Pronksi pälvis Soome, kes sai täna 2:0 jagu Leedust.

U19 koondis sai kolmanda koha

U19 klassi Balti turniiril said eestlased kolmanda koha. Reedel võõrsil Leedule 1:2 alla jäänud jalgpallurid kohtusid täna võõrsil Läti eakaaslastega. Roland Lukase ja Ander-Joosep Kose väravad tõid Eestile 2:1 võidu.

Eesti A-koondisel on veel võimalus Balti turniiri võit koju tuua. Laupäeval alistati Fääri saared kodus 4:1, millega tagati koht finaali. Esikohamatš toimub teisipäeval Kaunases Leedu vastu, kes alistas poolfinaalis Läti 2:0.