Burgos kaotas Hispaania esiliiga finaalturniiri poolfinaalis Lleida Forcale 77:80 (20:18, 17:17, 23:25, 17:20). Väga tasavägiselt kulgenud kohtumises juhtis San Pablo veel viimase minuti eel 77:76, aga otsustavatel hetkedel sai Forca paar vajalikku kurvi ning Burgose kaugvisked enam ei tabanud.

24 minutit platsil rassinud Vene kogus 12 punkti (vabavisked 4/6, kahesed 1/1, kolmesed 3/5), ühe lauapalli ja ühe resultatiivse söödu. 12 punkti viskas ka Lucas James Fisher, võistkonna resultatiivseim oli 19 silmaga Gonzalo Corbalan. Forca särgis viskas Jaume Lobo Martorell 18 punkti.

Eelmisel sügisel Vene palganud Burgose hooaeg sai sellega läbi. Vene sõlmis toona klubiga 1+1 lepingu, mille teine pool oleks automaatselt käiku läinud meistriliigasse pääsemise puhul. 33-aastane eestlane viskas põhiturniiril keskmiselt 21 mänguminutiga 7,8 punkti, võttis 2,1 lauapalli ning jagas 1,4 resultatiivset söötu.

Esiliiga finaalis kohtuvad omavahel Lleida Forca ja Estudiantes, kes seljatas poolfinaalis Burgos Tizona. Pühapäevase finaali võitja tagab koha Hispaania kõrgliigasse.