Sinisärgid jäid kohtumise 24. minutil ootamatult kaotusseisu, kui värava ees lahti jäänud palli koksas võrku Petur Knudsen. Avapoolaeg lõpetati aga viigiseisul, kuna 43. minutil sai liinide vahele Robi Saarmalt täpse söödu Alex Matthias Tamm, kelle meisterlik lõpetamine tegi seisuks 1:1.

Mängu teisel kolmveerandtunnil panid eestlased oma paremuse maksma. Kohtumise 50. minutil pani võrgu sahisema 33. koondisevärava löönud Henri Anier ja mängu viimastel minutitel said debüütvärava enda nimele Edgar Tur ja Danil Kuraksin. Sellega pandi punkt terve eelmise ja käimasoleva aasta kestnud nukrale seeriale ja teeniti esimene võit koduväljakul pärast 2022. aasta 19. novembrit, kui Balti turniiri pronksimatšis seljatati 2:0 Leedu. 567 päeva kestnud ootus lõppes.