Poolfinaalis alistas Swiatek 6:2, 6:4 ameeriklanna Coco Gauffi (ATP 3.). Kusjuures teises setis oli poolatar 1:3 kaotusseisus, kuid võitis seejärel neli geimi järjest.

Tund ja 37 minutit kestnud kohtumises realiseeris Swiatek seitsmest murdepallis neli ning Gauff neljast murdevõimalusest ühe. Swiatek tegi kokku 10 äralööki ja 15 lihtviga, Gauffi vastavad näitajad olid 26 ja 38. Matši üldpunktid jäid Swiateki kasuks 72:54.

Kohtumise tipphetked:

Karjääri neljandat Prantsusmaa lahtiste tiitlit jahtiv Swiatek kohtub finaalis itaallanna Jasmine Paoliniga (WTA 15.), kes alistas nelja parema seas venelanna Mirra Andrejeva (WTA 38.) 6:3, 6:1. Kusjuures Paolini polnud enne tänavust hooaega jõudnud slämmiturniiridel isegi kordagi neljandasse ringi, tuleval nädalal tõuseb ta aga esmakordselt maailma edetabelis esikümnesse.