22-aastase Sildaru näol on tegu esimese eestlasest freestyle-suusatamise maailmameistriga. Lisaks on ta kuuel korral võidutsenud mainekal X Gamesi võistlusel, olles seal ka maailma noorim mitmekordne võitja.

Samuti on tal X Gamesilt kirjas kolm hõbedat ja üks pronks. Sildaru on medalirõõmu tundnud ka olümpiamängudel, teenides 2022. aastal pargisõidus pronksmedali.

Väiksemaid ja suuremaid auhindu leiab Kelly Sildaru auhinnakapist veelgi ning pärast pikemat vigastuspausi on ta nüüd muuhulgas fookusesse võtnud 2025. aasta MMi ja 2026. aasta olümpiamängud.

Tihedamalt naaseb ta võistlusrütmi käesoleva aasta sügisest. Sellel teekonnal Coolbet Sildarut toetabki – värskelt alanud koostöö kestab vähemalt kaks aastat ning koostöö käigus valmib muuhulgas ka Coolbet dokumentaalsari „Võidu nimel“, mis jälgib Kelly teekonda 2026. aasta taliolümpiamängudeni.

Kelly Sildaru: „Mul on hea meel, et eestimaine ettevõte, mis panustab palju kodumaisesse sporti, on otsustanud õla alla panna ka minu sportlaskarjäärile ja Coolbet toetab minu teekonda 2026. aasta olümpiamängudele. Koostöö saab kindlasti väga põnev olema, millega kaasnevad ka toredad projektid. Eriti hea meel on mul koostöös Coolbetiga tuua Eesti inimesteni dokumentaalsari „Võidu nimel“, mis kajastab minu teekonda olümpiale ja tippspordi telgitaguseid. Olen põnevil, mis järgmised aastad koos Coolbetiga toovad.“

Coolbet Eesti turundusjuht Rasmus Raidla lisas omalt poolt: „Meil on väga hea meel alustada koostööd andeka sportlasega, kes hoolimata võrdlemisi noorest east on Eesti spordisõpradele häid emotsioone pakkunud juba aastaid. Kui seni oleme peamiselt toetanud erinevaid võistkonna alasid jalgpallist korvpallini, siis nüüd paneme uhkusega õla alla ka Eesti ühele silmapaistvamale individuaalala esindajale. Alanud koostöö üheks põnevaimaks aspektiks on kahtlemata ka filmitav dokumentaalsari, mille esimene episood peaks vaatajateni jõudma veel selle aasta jooksul.“