Oostende alistas otsustavas mängus Antwerp Giantsi 74:71 (18:16, 17:13, 24:18, 15:24). Oostende juhtis kogu kohtumist ning pääses viimase veerandaja alguses ette 14 punktiga, aga Antwerp jõudis mängu lõpus veel ühe silma kaugusele. Lõpuks sai Oostende kätte kolmepunktilise võidu. Oostende võitis kogu seeria 3:1.

16 minutit platsil veetnud Tass sedapuhku ühtegi punkti ei toonud. Statistikasse läks kirja neli viga. Kogu finaalseeria peale kogus Tass keskmiselt 5,8 punkti ja 2,3 lauapalli. Koduse hooaja peale jäid Tassi keskmisteks näitajateks 20 mänguminutiga 6,3 punkti ning 3,5 lauapalli.

Oostende võitis Belgia meistritiitli 25. korda ja juba 13ndat aastat järjest. Mõlemad on riigi rekordid.

25-aastase Tassi ja tema koduklubi jaoks pole veel hooaeg läbi, sest järgmisel nädalal minnakse vastamisi Hollandi meistriga ning selgitatakse välja Belgia-Hollandi ühisliiga parim klubi. Hollandi meistrivõistluste finaalis on vastakuti Den Bosch ja Leiden, viimane juhib kolme võiduni peetavat seeriat 2:1.