Trans asus kohtumist 17. minutil Leonardo Roloni väravast juhtima, kuid peagi vastas Kalju viigiväravaga, mis lahterdub kahtlemata aasta koomilisemate hulka. Nimelt lõi Transi mängumees Mark Maksimkin palli vastu Promise Davidi pead, kust mänguvahend leidis juba suure kaarega tee väravavõrku.

Trans ei lasknud end aga õnnetust intsidendist häirida ning enne poolajapausi viis Taaniel Usta võõrustajad uuesti ette. Teisel poolaja keskpaigas tegi penaltist skoori ka Zakaria Beglarišvili ning kohtumise üleminutitel tõi Sergo Kuhhianidze tabamus Transile 4:1 võidu.

Kohtumise tipphetked:

Kolmanda järjestikuse võidu teeninud Trans kerkis liigatabelis 15 punktiga kuuendaks. Kalju (28 punkti) jätkab kolmandal positsioonil, kuid on pidanud lähirivaalidest kaks kohtumist vähem.