Täna alustasid peatreener Andres Toobali hoolealused koosseisus Karolina Kibbermann, Kertu Laak, Kristiine Miilen, Silvia Pertens, Liis Kiviloo, Liisbet Pill, libero Marily Lass.

Avageimis jäid eestlannad 9:13 kaotusseisu ning sealt enam välja ei tuldudki. Teises vaatuses vahetas Nora Lember välja Pertensi ja Johanna Sova Pilli, mänguaega teenis ka Janelle Leenurm. Geimi keskel leidis Eesti end 10:13 kaotusseisust, ent see pöörati Lemberi ja Miileni vedamisel 19:16 eduseisuks ning võideti ka geim 25:23.

Kolmandas geimis läks Eesti Sova punkti järel ette 12:10, Lemberi rünnak andis geimi lõpuosas meile 18:16 edu ja lõppskooriks jäi 25:21 Eestile. Neljas geim kulges juba täielikult eestlannade dikteerimisel ning see võideti veenvalt 25:15 ja mäng seega 3:1.

Kristiine Miilen vedas täna Eesti naiskonna rünnakuid, tuues 23 punkti (+20), Nora Lember panustas 16 punkti (+2) ja Kertu Laak lisas 15 silma (+10).

Eesti naiskonna vastuvõtt oli 44% ja rünnak 37%, blokist saadi 10 punkti ja servil löödi 4 ässa ja tehti 14 viga.

Austria parim oli 25 punktiga (+19) Monika Chrtianska. Austria vastuvõtt oli 38% ja rünnak 39%, blokk saadi Eesti rünnakutele ette 8 korral ning serviga teeniti 4 punkti (eksiti 10 servil).

Esmakordselt Kuldliigas mänginud Eesti naiskonna saldoks turniiril jäigi üks võit, ülejäänud viies mängus tuli vastu võtta kaotus. Tabelis ollakse eelviimasel kohal.