Eestlane Robin „ropz“ Kool läks koos FaZe Claniga B-alagrupi võidu nimel vastamisi heas hoos olnud Vene meeskonna Spiritiga. Väga tasavägine kohtumine piirdus vaid kahe mänguga, millest väljus võitjana selleaastase IEM Katowice turniiri võitja Spirit, kes alistas maailma teise meeskonna 2:0 (13:10, 13:11) ning teenis pääsu otse poolfinaali. Kool oli FaZe’i poolt parim mängija, kuid pingutusest ei piisanud ning meeskond jätkab teekonda Texases veerandfinaalides, kus minnakse vastamisi A-alagrupi kaotajamängude finaalis seisuga 2:1 Liquidi alistanud G2ga.

A-alagrupi finaalis läksid omavahel vastamisi Vitality ja turniiri suurüllataja 9z, kes olid varasemalt võtnud nii Liquidi kui ka maailma parima meeskonna MOUZi skalbid. Argentiina organisatsiooni üllatuslik hoog ei raugenud ka maailma neljanda meeskonna vastu ning 2:0 (13:9, 16:14) võiduga kindlustati koht turniiri poolfinaalis. Vitality kohtub veerandfinaalis eile valitseva maailmameistri Natus Vincere ja sakslaste BIGi alistanud Heroicuga.

IEM Dallase turniiri veerandfinaalid leiavad aset reedel, kui avamäng Vitality ja Heroicu vahel algab kell 21.00, FaZe’i ja G2 vaheline kohtumine algab orienteeruvalt kell 00.15.