Kuigi Oostende võitis esimese poolaja 37:35, kadusid võimalused kolmanda veerandajaga, kus Antwerpenile jäädi alla koguni 24 punktiga (12:36).

Algviisikusse kuulunud Tass viskas 22 minutiga 13 punkti (kahesed 6-st 5, vabavisked 4-st 3), võttis 3 lauapalli ja tegi 3 pallikaotust.

Oostende resultatiivseim oli 18 punktiga Khalil Ahmad. Peale tema ja Tassi ükski teine Oostende pallur kahekohalise punktiarvuni ei jõudnud. Antwerpeni kasuks viskas Justice Sueing 18 punkti.

Tipphetked:

Kolme võiduni peetava seeria esimese mängu võitis Oostende kodus 93:89. Siis jäi 25-aastase Tassi arvele 19 minutiga 4 punkti ja 3 lauapalli.

Kui Oostende tuleb Belgia meistriks, pole Tassi hooaeg veel läbi. Siis minnakse vastamisi Hollandi tšempioniga, et selgitada Belgia-Hollandi ühisliiga parim klubi.