Kalju asus 709 pealtvaataja ees kohtumist juba seitsmendal (!) sekundil juhtima, kui Promise David pääses kaitseliini taha jooksu ning lõi hooaja 11. värava. Premium liiga aegade kiireimat väravat kanadalane siiski enda nimele ei saa, sest 2009. aastal paigutas Kuressaare mängumees Jaanis Kriska juba viiendal sekundil Levadia vastu palli enda võrku.

Ning pikka pidu Kaljul polnud, sest 32. minutil tegi Oleksandr Musolitin seisuks 1:1 ja vahetult enne avapoolaja lõppu teenis United ka penalti. Juhtima külalised aga ei pääsenud, sest Musolitini sooritus oli Henri Perki jaoks lihtne saak.

Kuigi teise poolaja lõpus olid mõlemad meeskonnad võiduväravale lähedal, lõppes mäng ikkagi 1:1 viigiga. Nõmme kroonimata kuningat ei selgunud ka hooaja esimeses omavahelises vastasseisus, kus väravad jäid sootuks nägemata.

Kalju jätkab liigatabelis 28 punktiga teisel kohal, liider Levadia edestab neid viie silmaga, kuid on pidanud ka ühe mängu rohkem. United on 6 punktiga kümnes ehk viimane.