Kohtumise algus kulges üsna tasavägiselt, sest esimese kümne minuti järel oli Kalev/Cramo peal 18:17 ja teisel veerandil sai Tartu mõnda aega nautida eduseisugi. Kuid peagi läksid tallinlased 1811-pealise publiku ees oma teed, sest valitsevad tšempionid võitsid esimese poolaja 35:27 ja pikema mõttepausi järel rebisid nad paari minuti järel eest juba 19 punktiga.

Kalev/Cramo oli viimase kümne minuti eel peale 57:41 ja nad võitsid kohtumise 79:61. Kalevi parimatena viskasid Ben Shungu 23, Kregor Hermet ja Manny Suarez mõlemad 12 punkti. Sealjuures Hermet võttis lisaks maha ka kümme lauda. Tartul jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Märt Rosenthal, kelle arvele jäi kümme punkti ja 13 lauda.