Trans asus Tamme staadionil juhtima avapoolaja esimesel üleminutil, kui skoori avas Taaniel Usta. Enne seda oli pall lausa kolm korda väravaraame tabanud - 24. minutil lõi posti Transi mees Sergo Kukhianidze, 33. ja 38. minutil tabasid latti Tammeka mängijad Akaki Gvineria ja Herman Pedmanson.

Teisel poolajal, mil väravavõimalusi oli vähem, vormistas lõppskoori 2:0 Kukhianidze eelviimasel mänguminutil.

Trans sai tabelisse teise järjestikuse võidu ja asub 12 punktiga endiselt üheksandal kohal. Tammeka pidi leppima hooaja kuuenda kaotusega ning tartlased on nüüd juba kuus mängu järjest võiduta. Kuuendat kohta hoidva Tammeka arvel on 13 silma.

„Treener on meile sisendanud, et oleksime rohkem distsiplineeritumad ja rohkem üks meeskond. Meeste ees müts maha, et kõik pingutavad üksteise eest,“ kommenteeris mängu järel Transi ründaja Taaniel Usta.

Teisipäeval mängitakse Premium liigas kaks kohtumist. Esmalt võõrustab FC Kuressaare kell 18.00 Pärnu JK Vaprust. Kell 20.00 lähevad Hiiu kunstmurustaadionil Nõmme derbis vastamisi Nõmme Kalju FC ja FC Nõmme United.