Rapla domineeris kodupubliku ees peetud kohtumist algusest peale ning võitis avaveerandi 28:18 ja juhtis poolajavileks 43:30. Korraks oli Rapla edu seejuures juba ka 17 punkti.

Kolmanda veerandi lõpuks oli kodumeeskond ees juba 69:51 ning otsustaval perioodil kärises vahe jube enam kui 20-punktiliseks. Lõpuvile kõlades särasid tablool numbrid 82:66.

Rapla parimad olid täna Volodymyr Shevchenko 21 ning Marek Ruut ja Tormi Niits võrdselt 13 punktiga. Markus Ruubel lisas 11 ja Obrad Tomic 10 punkti. Mitmekülgselt tegutsenud Martin Paasoja kogus 8 punkti, 5 lauapalli ja 11 resultatiivset söötu.

Rapla valitses täna lauavõitlust 40:32 ja näitas oluliselt paremat visketäpsust.

Pärnu poolel tõid Siim-Markus Post ja Sverre Aav võrdselt 12 punkti.

Seeria kolmanda mängu järel oli Rapla ootamatult ilma jäänud oma liidrist Eric Hunterist, kes lahkus perekondlikel põhjustel.