Eesti võitis tasavägise avageimi 25:22, aga kaotas teise 23:25. Kolmas geim kujunes veel pikemaks. Kolm geimpalli päästnud eestlased suutsid ise seitsmenda geimpalli ära kasutada, võites kolmanda vaatuse 31:29 ja minnes matši 2:1 juhtima.

Neljas geim jätkus taas punkt-punktis heitlusega. Kaks matšpalli luhanud sinisärgid kaotasid geimi lõpuks 25:27. Viies vaatus kujunes samuti närvide mänguks. Taas lõpus nugade peale läinud geimis kasutas Eesti ära viienda matšpalli, vormistades võidu 18:16 skooriga. Kogu matš kestis kokku kaks tundi ja 38 minutit.

Eestlaste resultatiivseim oli Märt Tammearu 23 punktiga (+17). Renee Teppan panustas võitu 19 (+13) ja Kuldliigas tänavu esimese mängu pidanud Alex Saaremaa 18 (+13) silma. Üleplatsimeheks kerkis hispaanlaste Jordi Ramon Ferragut 29 punktiga (+16).

Alar Rikbergi hoolealuste vastuvõtu protsent oli 52, vastastel 41. Rünnakud realiseeris Eesti 51 protsendiga (Hispaania 50%-ga). Kogu kohtumise statistikat saab näha SIIT.

Eestil on Kuldliigas kirjas nüüd kaks võitu ja üks kaotus. Hispaanial üks võit ja kaks kaotust. Eesti kohtub Hispaanias Gijonis homme Soomega (1-1).