Kalev asus Levadia vastu 15. minutil Ats Purje väravast juhtima ja võitis avapoolaja 1:0. Kohe teise poolaja avaminutitel kandis Levadia surve vilja ning Mark Oliver Roosnupp suutis viigistada.

Veerand tundi enne kohtumise lõppu viis Marek Kaljumäe külalised uuesti ette, ent ka seda edu ei suutnud Kalev hoida. Levadia viigistas 90. minutil, kui Kaljumäe käega mängu eest karistusalas määrati penalti, mille realiseeris Joao Pedro.

Teises tänases mängus kaotas Paide Linnameeskond külla sõitnud Nõmme Kaljule 0:2. Avavärava lõi Promise David 54. minutil ning lõppseisu vormistas Alex Matthias Tamm eelviimasel mänguminutil.

Levadial on nüüd tabelijuhina 33 punkti. Kaks mängu vähem pidanud Kaljul on kirjas 27 silma, Paidel ja Floral võrdselt 25 punkti.