Kuigi korvpallipealinn Rapla tervitas külalisi klubi lippudega palistatud majade, bussipaviljonide plakatite ja Sadolini spordihoonest peauksest välja loogelnud piletiostjate riviga, siis meeskonnad neile viskekontserti ei pakkunud. Rapla võitis Eric Hunteri kümne punkti abil avaveerandi 21:16 ja nad olid veel teise neljandiku keskel peal 26:21, aga siis jäid võõrustajad järgmiseks neljaks minutiks kuivale. Pärnu tegi 10:0 spurdi ning pikemale mõttepausile läksid Gert Kullamäe hoolealused 33:31 eduseisus.

Kolmanda veerandi lõpus käristas Pärnu 703 pealtvaataja silme all esmakordselt vahe kümnepunktiliseks ning neljanda veerandi alguses olid nad peal 12-ga. Kuigi Rapla jõudis veel mitmel korral viie silma kaugusele, siis suvepealinlased lähemale neid ei lasknud ning lõpuks võitsid nad kohtumise 65:55. Võitjate parimatena viskasid Brandon Alston 14, Siim-Markus Post ja Troy Barnies mõlemad üheksa punkti, Rapla edukamad olid Eric Hunter 14 ja Martin Paasoja 13-ga.